Haber

AK Partili belediye başkanının koruması ve şoföründen sopalı saldırı

Mustafa Özdemir

ZONGULDAK– Kilimli Belediyesi’nde kiracı olarak kahvehane işleten Erhan Kalaycı, işyerinin kira borcu nedeniyle tahliye olmak isteyince Kilimli Belediyesi’ne gitti.

Önceki gün sosyal medya hesabından canlı yayın yaparak Kilimli Belediye Başkanı Kamil Altun hakkında küfür ve aşağılayıcı ifadeler kullanan Erhan Kalaycı, uzaklaştırma ve isim denetleme cezasına rağmen belediyeye giderek belediye zabıtasıyla görüşmek istedi. .

Kalaycı, Belediye Başkanı Kamil Altun’un koruması ve şoförü tarafından binada sopa ve dipçik ile dövüldüğünü iddia etti.

Erhan Kalaycı ifadesinde, Kilimli Belediyesi Zabıta Müdürü ile görüşmek için belediyeye gittiğini belirterek, “Belediyeye girdiğimde Emniyet Müdürü yoktu. Gelen belediye başkanının şoförü ve koruması geldi. belediye başkanının ofisinin olduğu yerden koşarak beni sopalarla dövdü.yere düştüğümde belediye görevlileri de bana dakikalarca vurdu.o sırada başkanın koruması yüzüme vurdu ve elindeki tabancayla kafa kafaya ölüme gitti. Kendimi evden attım. Hepsini şikayet edeceğim” dedi.

Kalaycı, sosyal medya hesabında Kamil Altun’u hedef alan görüntüleri paylaştığı için açığa alma cezası aldı.

divrigi-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu