Yaşam

Elton John, emeklilik sonrası planı hakkında konuşuyor

50 yılı aşkın süredir müzik mesleğine son verme kararı alan müzisyen Elton John, emeklilik sonrası planını anlattı. Seyircisinin karşısına son kez “Farewell Yellow Brick Road” adlı dünya turnesi ile çıkan müzisyen, 8 Temmuz’da İsveç’in Stockholm kentinde verdiği konserin ardından bir daha turneye çıkmayacağını doğruladı.

NTV’nin haberine göre eşi ve çocuklarıyla ayrı kaldığı günlerin ardından özgürlüğü dört gözle beklediğini belirten Elton John, “Turne yapmak artık benim için yorucu, beni ailemden ve çocuklarımdan uzaklaştırıyor” dedi.

Emekli olduktan sonra bazı şovlarda yer alabileceğini açıklayan “Sir” lakaplı sanatçı, “Elton John Live: Farewell From Dodger” programının tanıtımı için Los Angeles’ta Emmy tanıtım gecesi gibi gösterilerde yer alabileceğini belirtti. Stadyum”.

NASIL ŞEKİLDE KALIYOR?

Müzisyen, “Farewell Yellow Brick Road” turnesinin son ayağına nasıl forma girdiğini anlattı. John, “Kalkıyorum, kahvaltı yapıyorum ve yürüyüşe çıkıyorum. Bu yaşımda yapabileceğimin en iyisi bu. Çok yürüyorum ve haftada yaklaşık altı mil yapıyorum.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu