Teknoloji

Fortnite İçin FPS Modu Yeni Sezonla Gelecek

Fortniteiçin FPS modu Sonunda geliyor gibi görünüyor. Prestijli bilgi madencilerinin paylaşımına göre bu mod, önümüzdeki dönemde oyuncuların beğenisine sunulacak.

Fortnite için yeni dönem 9 Mart 2023 Perşembe günü başlayacak. iFireMonkey ve ShiinaBR tarafından aktarılan daha önceki detaylara göre Oathbound hikayesinin dördüncü setinde haritada en az altı bölgede değişiklik olacağı, fütüristik Japonya teması ve buna bağlı olarak Eren Yeager karakterinin savaş bileti catering görünümü olacağı söyleniyor. Attack on Titan anime serisinden. Ayrıca Scout Regime Salute karakter tepkisi, Titan “Ice Fist” baltası ve silah görünümü de kazanabileceğimiz ödüllerin ilk sayfasında yer alacak.

Claire Redfield ve Leon Scott Kennedy görünümleri ve Star Wars temalı bir etkinliğin yanı sıra yeni dönemin en büyük yeniliği birinci şahıs bakış açısı olacak gibi görünüyor.

Fortnite’a FPS Modu Ne Zaman Geliyor?

Aslında bakarsanız bu modun Battle Royale oyununa geleceği uzun zaman önce ortaya çıkmıştı. Haziran ayından beri süren bekleyiş önümüzdeki hafta sona erecek gibi görünüyor. Fortnite sızıntıları ile prestij kazanan bilgi madencisi HYPEX, ShiinaBR dahil diğer veri madencileri tarafından yapılan onayla birlikte 9 Mart 2023 Perşembe günü başlayacak sonraki dönemle artık bu perspektifin oyuna dahil edileceğini iddia etti. GMatrixGames ve iFireMonkey.

HYPEX’in söylediğine göre Zero Build modu gibi zorunlu olmayabilir. Çünkü birden fazla kaynakta üçüncü şahıs bakış açısını görmüştür. Yani tek tuşla iki bakış açısı arasında geçiş yapabiliyoruz gibi görünüyor.

habergolova.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu