Haber

Londra’da bir evde dört kişi ölü bulundu: Soruşturma başlatıldı

İngiltere’nin başkenti Londra’da bir apartman dairesinde dört kişi ölü bulundu. Polis, merhumun kimliğini bildiklerine inandıklarını belirterek, hayatını kaybeden 4 kişinin 30’lu yaşlarında bir kadın ve bir erkek, 11 yaşında bir kız ve 3 yaşında bir erkek çocuk olduğunu açıkladı.

The Guardian’ın haberine göre, Londra’nın batısındaki bir apartman dairesinde dört kişinin ölü bulunmasının ardından polis olayla ilgili soruşturma başlattı. Hounslow bölgesinde dün öğle saatlerinde ölü bulunan kişilerin birbirleriyle akraba olduğu düşünülüyor.

“ARAŞTIRMA ŞİMDİ ÇOK ERKEN BİR AŞAMADA”

Cesetlerin kimlik tespiti ve maktul yakınlarına bilgi verilmesi için çalışmaların sürdürüldüğüne dikkati çeken Büyükşehir Polisi, 16 Haziran Cuma günü yerel saatle 15.00 sıralarında bölgedeki kişilerin durumuyla ilgili endişelerini bildirmek üzere bir telefon aldıklarını bildirdi. ikamet. Olay yerine gelen polis kapıyı kırarak içeri girdi.

Olayla ilgili soruşturmanın özel hatalar birimine bağlı cinayet masası dedektifleri tarafından yürütüldüğü paylaşılırken, yerel polis şefi Supt Sean Wilson, soruşturmanın şu anda “çok erken bir aşamada” olduğunu ve aramadıklarını belirtti. olayla bağlantılı başka biri için. Wilson, hafta sonu bölgeye ilave polis memurlarının gönderileceğini söyleyerek, olayla ilgili bilgisi olan herkesi soruşturmaya yardımcı olması için polisle iletişime geçmeye çağırdı. (DIŞ HABERLER)

haber-yumurtalik.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu