Teknoloji

Apple duyurdu… Para ödemeden iPhone almanın tam zamanı!

Apple, uzun zamandır beklenen özelliği sonunda kullanıma sundu. Şimdi al sonra öde hizmeti sunan Apple, bu hizmetin yalnızca iPhone ve iPad modellerinde sunulduğunu ve şu anda herkesin kullanımına sunulmadığını belirtti.

FAİZ VEYA EK ÜCRET ÖDEMEZSİNİZ!

Apple, kullanıcıların yararlanacağı Apple Share Latter adlı bir satın al ve sonra öde hizmetini başlatıyor. Şirket, kullanıcıların bu hizmetten yararlanabilmesi için 50 ila 1.000 ABD Doları arasında bir tutarla Equity Later kredilerine başvurabilecek. O zaman bu fiyatlar altı hafta uzunluğunda. dört taksitseçeneği ile Herhangi bir faiz veya beyan bedeli ödemeden geri ödeyebilecekler.

Apple’ın sunacağı Sonra Öde hizmeti, Apple Wallet uygulamasında yer alacak. Apple’ın uzun süredir üzerinde çalıştığı hizmet, WWDC’deki lansmanda duyuruldu. Özelliğin iOS 16 ile birlikte kullanılması planlanıyordu ancak “teknik ve mühendislik sorunları”hizmetin o sırada yayınlanmaması nedeniyle.

HİZMETTEN NASIL YARARLANILIR?

Kullanıcılar servisi Apple Wallet üzerinden kullanabilecekler. Kullanıcılar faizsiz krediye onay verdiğinde iPhone ve iPad uygulamalarında online ödeme bölümünden başvuruda bulunuyor. “Daha sonra öde”Seçeneği görmeye başlayacaklar.

Kullanıcılar ödeme planını seçtikten sonra, satış bilgileri Apple Wallet’ta görüntülenecektir. Ayrıca taksit ödeme tarihi yaklaşırsa kullanıcılara bildirim gönderilecek. Bu, Daha Sonra Paylaş hizmetini kullanan kullanıcıların ödemek zorunda oldukları taksitleri unutmayacakları anlamına gelir.

Apple Share hizmeti ne yazık ki şu anda yalnızca ABD’de kullanılabilirve Apple’ın rastgele kullanıcılar sunulacak. Kullanıcılar hizmete davet aldıklarında, iOS 16.4 ve iPadOS 16.4’te çevrimiçi ve uygulama içi satın alma tercihlerini kullanabilecekler.

 

KAYNAK: HABER7

borcka-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu