Beşiktaş, Fenerbahçe ve Adana Demirspor’un 3. ön eleme turundaki rakipleri belli oldu.
![](https://ciftelerajans.com.tr/wp-content/uploads/2023/08/besiktas-fenerbahce-ve-adana-demirsporun-3-on-eleme-turundaki-rakipleri-belli-oldu-ILjVXMak.webp)
UEFA Avrupa Konferans Ligi’nde rakiplerini eleyen Beşiktaş, Fenerbahçe ve Yukatel Adana Demirspor’un 3. ön eleme turunda karşılaşacağı belli oldu.
Avrupa futbolunun kulüpler seviyesindeki 3 numaralı turnuvasında ikinci ön eleme maçları oynandı.
İlk maçta 2-2 berabere kaldıkları Bosna Hersek’in Zeljeznicar takımını ilk maçta 2-0 mağlup eden Azerbaycan ekibi Neftçi, turu atlayarak Beşiktaş ile eşleşti.
İlk maçta Lüksemburg’un Differdange takımıyla 1-1 berabere kalan ve rövanşı 4-3 kazanan Sloven temsilcisi Maribor, 3. eleme tipinde Fenerbahçe ile karşılaşacak.
İlk maçta Macar grubu Zalaegerszegi’yi 1-0, rövanşta 2-1 mağlup eden Hırvatistan temsilcisi Osijek, 3. ön eleme turunda Adana Demirspor ile mücadele edecek.
Ligde 3. eleme maçı 10 ve 17 Ağustos tarihlerinde oynanacak.